Vakıftan, kanser tedavisi gören çocuklara küçük ama mutlu eden hediye.

Vakıftan, kanser tedavisi gören çocuklara küçük ama mutlu eden hediye.

Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi Kadın Kolları Başkanı Aysel Uygun ve Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi personeli İbrahim Yılmaz tarafından getirtilerek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören çocuklara dağıtılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Baş Holü dilekçesi teslim edildi.

Antalya’nın oluşturmaya çalıştıklarını bir nezaket gösterdiklerini ifade eden Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesi Kadın Kolları Başkanı Aysel uygun, “Elimizden geldiğince kalplere dokunmaya çalışıyoruz. Onlar da bizim bebeğimiz, onlara her zaman olduğu gibi pijama vermek istedik. hayatlarını hastane odasında, yatakta geçirdi. Yüzlerinde bir gülümseme ve kalplerinde bir neşe yaratabilirsek ne mutlu. “dedi.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Baş Direktörü Şeref Dilekçi, Diyanet Vakfı temsilcilerine güzel düşünceleri için teşekkür ederek, “Hastalarımıza hastanemizde en iyi koşullarda hizmet veriyor ve onları elimizden geldiğince mutlu etmeye çalışıyoruz. Ancak hastane ortamları tüm hastalar için ama özellikle çocuklarımız için zorlu bir ortamdır. Bu nedenle, bu tür armağanların küçük dünyalarında büyük bir anlamı vardır. Bu iyilik hareketine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ” O konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here