CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Muhittin Böcek'i gördü.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Muhittin Böcek

Rektör Özkan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Akdeniz Üniversitesi’ne teşekkür etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ile makamında bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, koronavirüsle mücadelede ve Muhittin Böcek’in tedavisi sırasında hastanede zor şartlarda çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Rektör Prof. Dr. Özkan Özkan’ı Rektörlük makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Rektör Özkan, Kılıçdaroğlu’na Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in tedavi süreci hakkında bilgi verdi ve Belediye Başkanının sağlık durumunun düzeldiğini söyledi.

Rektör Özkan, koronavirüs için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde lanse edilen ve ilk olarak bugün uygulanan Çin’in inaktif aşısının Faz 3 çalışmaları hakkında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na da bilgi verdi.

Rektör Özkan, ziyaret sonunda Akdeniz Üniversitesi adına CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na plaket takdim etti.

Kılıçdaroğlu, ofisi ziyaretinin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek’i hastane odasında ziyaret etti. Ziyarette Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Turhan ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ender Terzioğlu eşlik etti.

Sevincini dile getiren Kılıçdaroğlu, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımızın sağlığı çok iyi. İnşallah kısa sürede taburcu olur, görevine döner.” ifadeyi kullandı.

Kılıçdaroğlu, hastanede görev yapan ve hizmet veren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, “24 saat çalışıyorlar, emek veriyorlar. Özellikle Cumhurbaşkanı için her türlü ilgiyi gösteriyorlar. Başkanın morali çok güzel. Sohbet ettik. şakalar yaptı. ” dedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here