Vali Yazıcı Kemer’de incelemelerde bulundu

Vali Yazıcı Kemer’de incelemelerde bulundu

Antalya Valisi Ersin Yazıcı Kemer’e bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Kemer Kaymakamlığı’na ilk ziyaretini Kemer’de gerçekleştiren Vali Yazıcı, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören ile halk temsilcilerini ağırladı. kurum ve kuruluşlar. .
Vali Yazıcı, kaymakamlıktaki kısa bir görüşmenin ardından Kemer Belediyesi’ne taşındı. Belediye binası önünde çiçeklerle karşılanan Vali Yazıcı, Belediye Başkanı Topaloğlu ile görüştü.
Toplantıda Başkan Topaloğlu, Vali Yazıcı’ya Kemer hakkında bilgi vererek, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları ve yapacakları projeleri anlattı. Daha sonra Liman Caddesi’ndeki esnafı ziyaret eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu esnafla bu yılki turizm sezonu hakkında sohbet etti. Kemer resimleri, Kemer Kaymakamlığı ve Kemer Belediyesi ziyaretlerinde Vali Yazıcı’ya hediye edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here