Badem göz estetiği hangi yöntemlerle yapılır?

Badem göz estetiği hangi yöntemlerle yapılır?

Gözlerimiz, duygusal durumlarımızı ve anlatmak istediklerimizi ifade eden, iletişimimizde kolaylaştırıcı etkisi olan ve özgüvenimiz için en büyük öneme sahip vücut parçalarımızdan biridir. Bu noktada badem göz estetiği son yıllarda merak konusu olmuştur.

Badem göz estetiği nedir?

Badem göz estetiği, gözlerin daha çok göz bölgesinde öne çıkmasını, yüz bölgesinde estetik görünümü tamamlamasını, gözlerin daha büyük görünmesini ve yüzle orantılı görünmesini sağlayan tıbbi bir işlemdir. Son yıllarda artan popülaritesi ile pek çok kişi tarafından uygulanan badem göz estetiği, temelde gözleri hafifçe yukarı çekme ve gözlere derin bir anlam verme işlemidir.

Badem göz estetiğini kimler uygulayabilir?

Göz yanlardan kaldırılarak daha büyük ve ihtişamlı bir görünüme kavuşmak için yapılan badem göz estetiği prensiplerimiz ile birleştirilerek kişiye özel uygulanmaktadır. Gözün istenilen bu görünümü hekimin görüşü ile giderilirse operasyona herhangi bir engel kalmaz.

Bunların dışında 18 yaş üstü badem göz estetiği, Cerrahi müdahaleye bağlı bir problem yaşamaz, Hastanın bölgesel anestezinin etkilerine bağlı oluşabilecek bir alerjisi yoktur, ancak göz yapısının olması Badem göz ameliyatı sonrası elde edilen yüz yapısına uygundur, kapakların açılmaması, kapanmaması veya yarı açılıp kapanması gibi sağlık sorunlarını çözmek isteyen tüm kişilere uygulanabilir.

Badem göz estetiğinde hangi yöntemler kullanılır?

Badem göz estetiği ameliyatlı veya ameliyatsız yapılabilir. Burada kişinin istek ve ihtiyaçları dikkate alınırken hekimin görüşü de büyük önem taşımaktadır. Prexr cihazı ile yapılan ameliyatlar ve ameliyatsız ip yöntemi ile uygulamalar bulunmaktadır. Ameliyatla yaptığımız uygulamalar, son anestezi olmadan yapabileceğimiz uygulamalar, ihtiyaç giderek azalıyor ve uygulanabiliyorsa.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here