Muratpaşa’da taksi durakları tek tip oluyor

Muratpaşa’da taksi durakları tek tip oluyor

Antalya Şoför ve Otomobil Şoförleri Odası ile Muratpaşa Belediyesi, Antalya’da 130 taksi durağının ve şehir genelinde çalışan taksilerin yüzde 70’inin bulunduğu Muratpaşa’daki durakların yenilenmesi için iş birliği protokolü imzaladı. Belediye hizmet binasında düzenlenen törene Başkan Uysal ve Oda Başkanı Niyazi Özçelik katıldı.

Başkan Uysal törende yaptığı konuşmada, taksi şoförlerine verdiği sözü tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Taksi duraklarının kent estetiği açısından önemli yapılar olduğuna işaret eden Başkan Uysal, “Bu çalışma ile taksi duraklarımız standart hale getirilerek kent estetiğine uygun hale getirilecek. “Yeni duraklarımız hem taksicilerim için rahat olacak hem de duraklar şehir estetiği açısından gözü rahatsız etmeyecek.”

Durakların yenilenmesi için malzemeleri Antalya Şoför ve Otomobil Şoförleri Odası’nın temin edeceğini belirten Başkan Uysal, “Antalya ve Muratpaşa’mızla birlikte tüm taksi duraklarımızı yenilemek istedik. Burada kamu harcamalarına dikkat ederek, belediyemiz çalışma bölümünde yer alacak. “Şoförlerimiz ve taksicilerimize bol şans.”

Oda Başkanı Özçelik, Muratpaşa’da taksi duraklarının yenilenmesinin uzun yıllardır gündemde olduğunu söyledi. Başkan Uysal’ın gerekli adımları atarak bu sürece başladığını belirten Özçelik, “Başkanımız Ümit Uysal’a ve bürokratlarına teşekkür ediyoruz. Başkanımız esnafımızı rencide etmedi. Bu hizmeti en iyi şekilde gerçekleştireceğiz.” Antalya’mıza başarılar. ve şoför esnafımız. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here