Büyükşehir’den Gündoğmuş’a kreş!

Büyükşehir’den Gündoğmuş’a kreş!

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın çocuklarının geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla çalışan annelerin çocuklarını güvenle bırakabilecekleri ilçelere modern kreşler inşa ediliyor.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Gündoğmuş Özügür Mahallesi’nde tamamlanan kreş binasında son rötuşlar yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş Kreş ve Gündüz Bakımevi, çocukların kaliteli eğitim alabilecekleri ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir merkez olacak. Çocukların kişisel gelişimini ve eğitimini desteklemek için tasarlanan anaokulu binasında iki derslik, bir atölye ve bir oyun odası bulunmaktadır.

OKUL ÖNCESİ KALİTE EĞİTİMİ

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri, kreşin Gündoğmuş çocuklarının gelişimine uygun ekipmanlarla hazırlandığını ve uzman eğitmenlerle iyi bir eğitim alarak keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olacağını belirterek, “Çocuklarımızı hazırlayacağız. annelerin çocuklarını gönül rahatlığı ile emanet edeceği kreşte öğretmenlerimiz ile okul öncesi eğitim için ”.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here