Yanak küçültme ameliyatı nedir? Nasıl yapılır?

Yanak küçültme ameliyatı nedir? Nasıl yapılır?

Yüz şekli bildiğiniz gibi güzellik ve çekiciliğin en önemli kriterlerinden biridir. Son yıllarda trend haline gelen yanaktan yağ aldırma operasyonu ile üçgen yüz hatlarına sahip olarak kişinin daha çekici ve çekici görünmesini sağlar.

Yanak yağ yastığı, yanakta bulunan özel bir yağ deposudur. Fazla yanak yağı dolgun bir yanağa neden olur. Yanak yağı, yüzün her iki yanındaki yüz kaslarında bulunan derin yağ yastığının devamıdır.

Yüzün diğer yapılarından kolaylıkla ayrılabilir ve alt yüzün dolgunluğunu azaltmak için mükemmel bir hedeftir.

Fazla yanak yağı yüze çocuksu ve dolgun bir görünüm kazandırır. Yanağı fazla olan veya yüz yağının düşük olduğu birçok kişi bu durumdan rahatsızdır. Maalesef birçok durumda alt yüzdeki bu fazla yağ, diyet ve egzersizin etkilerine karşı oldukça dirençlidir, vücutlarının diğer bölgelerine sahip kişilerde bile daha dolgun bir görünüme neden olabilir.

Yanak yağının alınması, yüzün dolgunluğunu azaltmak, yüzde daha ince bir görünüm sağlamak için basit ve etkili bir yöntemdir. İşlem ile kare veya kutu şeklindeki yüz daha keskin hatlara ve daha çekici “V” veya “kalp” şekline kavuşur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here