Çocuklar için dayanışma çağrısı!

Çocuklar için dayanışma çağrısı!

Hayırseverler, 944 lira bağışla bir öğrenciye tablet hediye edecek. Dileyenler de kampanyaya 100 lirayı geçmemek şartıyla kısmi bağış yapabilecek.

Hayatın her alanını etkileyen COVID-19 salgını ile çok boyutlu mücadelesini sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın EBA’ya erişimde zorluk çeken öğrencilerinin sorunlarını çözmek ve canlı kurs uygulamaları için başlattığı tablet kampanyasına devam ediyor.

Komşu Dayanışma komsumeclisi.com sisteminde Türkiye’nin ilk dijital demokrasi platformu olarak narenciye uygulamasına yardımcı olmak için tablet kampanyası başlatıldı ve narenciye kaldırılması bu hafta masaya taşındı. Yardımseverlerin ve yardıma muhtaç ailelerin doğrudan buluştuğu Komşu Dayanışma Sistemi, gıda yardımlarının ve alışveriş kuponlarının doğru yerlere ulaşmasını sağlamak için Nisan ayında kuruldu.

Tablet artık sisteme eklenirken, hayırseverlerin 944 TL’ye satın alacağı tablet, sisteme kayıtlı ihtiyaç sahiplerine belirli kontroller sonrasında teslim edilecek. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin daha önce olduğu gibi muhtaç ve hayırseverlerin bir araya gelmesinde köprü görevi gördüğünü söyledi. Türkiye’ye her yerde bağışta bulunmanın mümkün olduğunu aktaran Cumhurbaşkanı Uysal, “Çocuklarımızın geleceği için, Türkiye’mizin birçok kez tekrar bir araya geleceğine inanıyorum” dedi.

Muratpaşa Belediyesi tarafından başlatılan tablet kampanyasına 100 lirayı geçmemek kaydıyla parsiyel bağış yapılabilir. Belediyeye makbuz karşılığında bağış yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here