Finike'de ihtiyaç sahipleri nereyi arayacak… 0.242.855.55.66

Finike

Kullanılmayan eşyaları atmayın

İlçe sakinleri “Yalnız Değilsin” masasını arayarak kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine teslim edilmesini sağlayabilir. Bu kapsamda ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için koltuk takımlarından oluşan ilk eşya bağışı yapıldı. Belediye bu eşyaları talebe göre ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıracak.

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, evlerinde ve depolarında kullanılmayan eşya bulunan vatandaşlara seslenerek, “Vatandaşlarımız 0.242.855.55.66’dan Yalnız Değilsin masasını arayarak fazla eşyalarını bağışlayabilirler. “Çalışma arkadaşlarımız belirtilen adrese gidecek, malları alıp ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza teslim edecek.”

Belediye Başkanı Geyikçi, hayırsever, zengin Finike halkının belediyenin yürüttüğü sosyal projelere her zaman destek verdiğini belirterek, “Bu vesileyle yardımsever vatandaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı’nda aşevine et bağışladılar. Her hafta pazardaki aşevine yemek bağışladılar. Kullanmadıkları eşyaların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması çalışmalarına büyük destek vereceklerinden hiç şüphem yok. Teşekkür ederim ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here