‘Biraderler Cabaret’ ile eğlenceli saatler

‘Biraderler Cabaret’ ile eğlenceli saatler

Büyükşehir Belediyesi, hem Covid-19 salgınından olumsuz etkilenen kültür ve sanat sektörüne destek olmak hem de sağlık çalışanlarına moral vermek amacıyla hayata geçirilen ‘Pandemi Günlerinde Tiyatro Buluşmaları’ Açık Hava Sahnesi’nde güzel oyunlarla devam ediyor. hayatları pahasına çalışmak. Proje ile salgın nedeniyle faaliyetlerini ertelemek veya iptal etmek zorunda kalan özel tiyatroların maddi ve manevi sıkıntılar yaşadığı bu dönemde özel tiyatroların desteklenmesi hedefleniyor.

SANATA DESTEK, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AHLAK

Projenin açılışında Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) Obsessions adlı oyunla sahne alırken, ikinci gün Semaver Kumpanya’nın sahnelediği Cimri oyunu tiyatro severlerle buluştu. Etkinliğin üçüncü gününde “Kardeşler Yapım” müzikli oyunu “Kabare Kardeşler” sahnelendi.

MÜZİKAL DOLABI EĞLENCE

Müzikal kabare Antalya Açık Hava Sahnesi’nde sanatseverlerle buluştu. Arda Aydın’ın yazıp yönettiği Kabare Kardeşler, temposu ve unutulmaz şarkıların cover’larıyla izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. Pandemi sürecinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak halk sağlığı için özverili çalışan sağlık çalışanları ve dezenfeksiyon süreçlerinde çalışan işçiler oyunu izledi.

21 Eylül’de Levent Üzümcü’den ‘Hikaye Anlatıyor’, 22 Eylül’de Ankara Birlik Tiyatrosu’ndan ‘Mahzuni Şerif’ ve 23 Eylül’de Duru Tiyatro’dan ‘İki Bekar’ ile ‘Pandemi Günlerinde Tiyatro Buluşmaları’. devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here