Başkan Böcek’in sağlığı iyiye gidiyor!

Başkan Böcek’in sağlığı iyiye gidiyor!

CHP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret ederek, ziyaretin ardından açıklama yaptı. Önlem amaçlı yoğun bakımda uyutulan Başkan Böcek’in sağlık durumunun 2 gün öncesine göre çok daha iyi olduğunu belirten Torun, “Başkan Böcek’in bir an önce iyileşip Antalya’mıza hizmet vermeye devam edeceğine inanıyoruz. tekrar.”

DOKTORLARDAN BİLGİLER

Başkan Böcek’in tedavisini gerçekleştiren doktorlarla görüştüğünü ve tedavinin seyri hakkında bilgi aldığını belirten Torun, “Gerekli tüm tedaviler uygulanıyor. Tedavisi iyileşiyor. Şimdi 2 gün öncesine göre çok daha iyi. Acil durumdan yoğun bakıma kadar görüştüğümüz tüm doktorlar sürecin iyiye gittiğini belirtti. En kısa zamanda bunun üstesinden geleceğini düşünüyorum. “

SPEKÜLASYONLARA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Böcek’in tedbir amaçlı yoğun bakıma alınıp uykuya yatırılmasının ardından ortaya çıkan spekülatif habere değinen Torun, “Birkaç gün önce yoğun bakıma alınması olağanüstü bir durum olarak algılandı, ancak tedbir amaçlıydı. . Spekülasyonların hiçbiri doğru değil. Sayın Cumhurbaşkanımızın sağlığı üzerine yapılan spekülasyon son derece yanlış, ahlaksız bir davranış. Sayın Başkan şu anda kontrol altında. Herşey iyi gidiyor. Şimdi geldiğimizde moral aldık. Çok mutluyduk. “Daha önce bilgi alıyorduk ama doktorların ağzından ve buradaki ilk kişiden bilgi aldığımızda çok daha mutluyduk” dedi.

METROPOLITAN HER GÜN AÇIKLAYACAK

CHP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seyit Torun, hastane yetkililerinden alınan bilgiler doğrultusunda Belediye Başkanı Böcek’in tedavi sürecine ilişkin gelişmelerin Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kamuoyu ile paylaşılacağını vurguladı. Erkek torun; “Özellikle Antalya vatandaşlarımızdan bunun dışında herhangi bir ifade, cümle, açıklamaya itibar etmemelerini rica ediyorum. Hassas bir süreçten geçiyoruz, başkanımız tedavi altında. Elbette herkes Antalya halkının yakın ilgisini ve sevgisini gören başkanımızı merak ediyor. Farklı yorumlar yapılır. Bu da kamuoyunda farklı bir algıya neden oluyor. Antalya Büyükşehir Belediyemizin yaptığı açıklamalar dışında hiçbir ifadeye uyulmamasını rica ediyorum ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here