Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi geliyor!

Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi geliyor!

Gelecek nesillerin eğitimine büyük önem veren Kepez Belediyesi, ilçeye 4 kütüphaneyi kazandıracak. Geçtiğimiz aylarda her yaşa okuma sevgisini yaşatacak olan Milli Kahvehanenin kapılarını vatandaşlarına açan Kepez Belediyesi, ilçenin kalbine ikinci kütüphaneyi de inşa edecek. Antalya Genç İş İnsanları Derneği işbirliğiyle Kepez Kent Meydanı’na getirilecek kütüphaneye sanatçı, besteci, oyuncu ve sinema oyuncusu Cem Karaca’nın adı verilecek.

Çocuklar okuma sevgisiyle büyüyecek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye 4 yeni kütüphane kazandırmak için büyük çaba sarf ettiklerini belirterek, “Çocuklarımızı seviyoruz. Gençlerimizi seviyoruz. İlçemizdeki her çocuğun, her gencin Kepez’e getireceğimiz kütüphanelerimizde kitap okuma sevgisiyle büyümesini istiyoruz. Kepez’e eklenecek 4 kütüphaneden birinin geçtiğimiz aylarda Kepez Kent Meydanı’nda açıldığını belirten Başkan Tütüncü, “Kepez Milleti Kahvehanesi okuma sevgisini tam anlamıyla bir araya getirecek özel bir çalışma oldu” dedi. farklı düzeyde. “diye konuştu.

Kepez Kent Meydanı’nda İkinci Kütüphane

Kepez Kent Meydanı’nda ikinci bir gençlik kütüphanesi kurmak için Antalya Genç İş İnsanları Derneği ile işbirliği yaptıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Büyük ve özel bir kütüphane olacak. Umarım önümüzdeki günlerde Kepez Kent Meydanı’nda ikinci bir gençlik kütüphanesi açacağız. O kütüphanenin adını Cem Karaca ismiyle taçlandırıyoruz. Her zaman genç olanlara hitap eden Cem Karaca gibi bir büyük, bir usta ve milletimize ait bir değerin anısına sahip olacağız. ” dedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here