Antalya'da 30 Ağustos coşkusu!

Antalya

Antalya Büyükşehir Belediyesi Band ve Orkestrası ile yerli sanatçılardan oluşan Cumhuriyet Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında 5 gün boyunca konserlerini sürdürüyor.

KEPEZ’DE MOBİL KEYFİ

Mobil Etkinlik Otobüslerinden biri Kepez’de konser verdi. Kepez’deki etkinlikte yerel sanatçılardan oluşan Republic Band’e halk yoğun ilgi gösterdi. Cumhuriyet bandosu üstü açık mobil etkinlik otobüsü ile mahalleden mahalleye dolaşarak Antalyalılara coşkulu bir konser verdi.

ANTALYA BİRLİKTE

Gezici konser Düden Şelalesi, Sütçüler TOKİ, Kepez Kent Meydanı, Sakarya Bulvarı, Emek Mahallesi, Özdilek Alışveriş Merkezi, Kültür Mahallesi Cafeler Caddesi ve Yeşilyurt Muhsin Yazıcıoğlu Parkı güzergahında vatandaşlarla buluştu. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşların bayram coşkusunu paylaşmak için Türk bayrakları dağıttı. Evlerinin balkonlarından coşkuyu paylaşan vatandaşlar, şarkılara alkışlarla eşlik etti.

KAŞ VE DEMRE KONSERLERİ

Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası 30 Ağustos kutlama etkinlikleri kapsamında gezici etkinlik otobüsü ile Kaş ve Demre’de vatandaşlarla buluştu. Konser süresince orkestranın söylediği marşlar ve şarkılara eşlik ederek vatandaşlar eğlendi. Kaş merkezde Türk bayraklarıyla konser veren grubun marş ve şarkılarına eşlik eden vatandaşlar alkışlarla alkışladı.

Demre’de Kömülük Plajı’nda başlayan bando konseri Noel Baba Caddesi’nden devam ederek Noel Baba Kent Meydanı’nda sona erdi.

SU GÖSTERİSİ EĞLENCE BIRAKIR

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı gösteri havuzunda marşlar ve Atatürk resimleri eşliğinde su gösterisi büyük ilgi gördü. Her yaştan vatandaş, ilgiyle izledikleri gösteriyi cep telefonu kameraları ile kaydederek bu anları ölümsüzleştirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here