Başkan Muhittin Böcek'in sağlık durumu nasıl?

Başkan Muhittin Böcek

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, geçtiğimiz günlerde basında ve kamuoyunda koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu hakkında dolaşan dedikodulara yanıt olarak basın açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumunu ilk günden beri takip ettiklerini belirten Başkan Nusret Bayar, basında ve kamuoyunda dolaşan bazı söylentilerin de asılsız olduğunu belirtti. Bayar yazılı basın açıklamasında, “Geçenlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile ilgili; Antalya’da kamuoyunu meşgul eden gerçekçi olmayan, sansasyonel dedikodu ve haberler dolaşıyor. İl Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımızın günlük sağlık durumunu takip ediyoruz.

Bugün aldığımız bilgiler doğrultusunda; Halkla sağlık durumunun her geçen gün iyileştiğini, tüm değerlerinin normal olduğunu ve bir an önce görevde olacağını paylaşıyoruz. Basında ve kamuoyunda yayılan söylentilerin hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Halktan beklentimiz, İl Müdürlüğümüz ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri dışında Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamalara, asılsız iddialara ve oluşturulmaya çalışılan algıya saygı duymamasıdır ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here