Genital bölgede beyazlatma nedir, nasıl yapılır.

Genital bölgede beyazlatma nedir, nasıl yapılır.

Genital Beyazlatma Hakkında

Uygulanacak genital bölge beyazlatma operasyonu farklı yöntemlerle yapılabilir. Talep ettiğiniz beyazlatma işlemi için hangi yöntemin kullanılacağına birlikte karar vermeniz önemlidir. Öncelikle bu operasyon ile ilgili sorularınıza cevap verilmektedir. Merakınıza cevap vererek genital bölgenizde yapılacak beyazlatma işlemi ile ilgili herhangi bir endişe duymayacaksınız. İşlem doğrudan yapılacaktır.

Genital bölge neden kararıyor?

Genital bölgedeki koyulaşmanın nedeni de merak edilebilir. Vulva adı verilen bölge, genital bölgenin dış bölgesine verilen addır. Buna bakıldığında farklı nedenlerden dolayı bölgede koyulaşma – kararma olduğu sonucuna varılabilir. Burada kahverengileşmenin ana sebebi, ana hormon olan östrojendir. Doku UV etkisi ile koyulaşır.

  • Hamilelik sonrası karanlık
  • Doğum kontrol hapını kullanmak
  • Polikistik over sendromu
  • Bazı hormonal problemler bölgede koyulaşmaya neden olabilir.

Operasyon öncesinde bu sorunların giderilmesi önemli olabilir. Hormon sorunu varsa sonlandırılması tedavi sonrasında etkili olması açısından önemli olacaktır. Buna dikkat edilerek genital bölgedeki koyulaşma nedenlerinin ortadan kaldırılması sağlanmalıdır.

Genital bölge beyazlatma neden yapılır?

Çoğu zaman görsel problemler kişide özgüven problemleri yaratır. Daha sonra cinsel kaçış meydana gelebilir. Rahatsız edici bir görünüm olması durumunda sorunu gidermek için estetik kullanılabilir. Son derece basit bir işlem olduğu için, bu sorunu büyümeden önce ortadan kaldırabilirsiniz.

  • Genital bölgede karanlık
  • Genital bölgede renk farklılıkları
  • Bölge manzarasından rahatsız olmak

Yukarıda verilen durumlar işlemi talep etmek için yeterlidir. Doktorunuz tarafından yapılan tetkikler sonrasında size özel bilgiler direkt olarak verilmektedir. Operasyonun kişisel probleminize göre yorumlanması ile genital bölge beyazlatma ile ilgili sorularınızın cevabını çok yakında alacaksınız.

Genital Beyazlatma Yöntemleri

Talep ettiğiniz işlem iki farklı yöntemle yapılabilir. Vigina ağartma yöntemleri arasında doktorunuz ile doğru seçimi yapabilirsiniz. İşlem hem ameliyatla hem de lazerle yapılır.

Lazer;

Lazerin genital bölgeyi beyazlatmak için kullanıldığını bilmelisiniz. Lazerle genital bölge beyazlatma son derece kolay bir işlemdir. En çok tercih edilen ve etkili çözüm bölgedeki koyulaşmayı ortadan kaldıran lazerdir.

Operasyon;

Dilerseniz doktorunuzun yapacağı genital bölge beyazlatma operasyonu ile sorunu gidermeniz mümkün olabilir. Çoğu zaman tercih edilen ve önerilen yöntemin lazer olduğunu söyleyebiliriz.

Yukarıda verilen yöntemler hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Hangi yöntemi kullanmayı talep ettiğiniz ve doktorunuzun hangi yöntemi uygun gördüğü önemlidir. Kontroller sonrasında beyazlatma işlemi ile ilgili bilgiler direkt olarak verilecektir.

Özel kimyasallar ile çişleme yapılarak genital bölge beyazlatılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here