Büyükşehir’den Gençlik Atölyeleri

Büyükşehir’den Gençlik Atölyeleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından planlanan “Gençlik Çalıştayları” programı kapsamında; Proje yazma, yaratıcı yazma, dijital öğrenme alanları, girişimcilik, proje fikir atölyesi, oyun ve yaratıcı sektörler, e-spor gibi pek çok farklı alanda periyodik olarak atölye çalışmaları gerçekleştirilecek.

İLK GENÇLİK ATÖLYESİ: ‘SÖZCÜĞÜN BÜYÜSÜ’

Gençlik Çalıştaylarının ilki, kelime ve yazı üzerine “Sözün Büyüsü” atölye çalışmasıyla başlıyor. 24 Ağustos Pazartesi günü 20.00 – 21.30 saatleri arasında planlanan program, yazar ve metin danışmanı Göksel Bekmezci tarafından yakınlaştırma programında online olarak gerçekleştirilecek.

UZMANLARDAN ATÖLYE

Program kapsamında; 26-29 Ağustos tarihlerinde gençlerin kendi projelerini gerçekleştirmeleri, Antalya’da ihtiyaç duyulan alanlar ve pandemi süreci ile ilgili projeler üretmeleri için Proje Fikir Atölyesi ve 28 Ağustos’ta Eğitim Araçları ve Program Tasarımcısı Tuğba Çanşalı’nın yerine gelecekte hayatımızda, eğitimde ve yaratıcı sektörlerde oynamak. Oyun ve Yaratıcı Sektörler Çalıştayı 2 Eylül tarihinde Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Secen Özer ve Öğrenci Azra Döngel tarafından E-Spor Deneyimleri Atölyesi gerçekleştirilecek.

Koronavirüs önlemleri kapsamında “zoom” programı ile online olarak çalıştaylar düzenlenecek Ben www.abbsporhizmetleri.com İnternet adresinden başvuru yapmak mümkündür. Atölyelere katılmak isteyenler, 0242321 24 70’den detaylı bilgi alabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here