Teomanpaşa'ya doğalgaz geliyor!

Teomanpaşa

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ENERYA heyetini bayram öncesi makamında aldı.

Kepez’de bugüne kadar yapılacak ve yapılacak doğal gaz yatırımlarının ziyareti sırasında Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü başka bir mahalleye doğal gaz müjdesini verdi.

Tütüncü, “Teomanpaşa’nın tüm vatandaşları için iyi bir haberimiz ve çok hoş bir tatil sürprizimiz var. Şimdi ona şenlikli şeker dememeliyiz, şenlikli hediye dememiz gerekip gerekmediğini bilmemeliyiz. Teomanpaşa’ya şenlikli bir hediye gibi. Kepez’in doğal gaz şebekesi büyüyor. ”

Kepez’in 24. bölgesine doğal gaz

Teomanpaşa İlçesi’nin en önemli beklentilerinden birinin doğalgaza ulaşmak olduğunu belirten Tütüncü, “Dönemimizde Kepez’e çok önemli doğal gaz yatırımları yaptık. Doğal gaz çok önemli, çevre dostu bir enerjidir … Kepez, dönemimizde doğal gazla buluştu.

Bu yüzden çok mutluyuz. 23 mahalleye doğal gaz getirdik. Şimdi 24. bölge olarak Teomanpaşa’da bayramdan hemen sonra doğal gaz çalışmaları başlıyor. İnşallah Teomanpaşa Mahallesi sakinlerimiz bu kış doğal bir gazla ısınmak için güzel bir ortama ve güzel bir fırsata sahip olacaklar. Teomanpaşa’ya bu iyi haber, dostlarımıza iyi şanslar. ” O konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here