Rusya, İngiltere, Polonya’dan ciddi bir rezervasyon akışı başladı

Rusya, İngiltere, Polonya’dan ciddi bir rezervasyon akışı başladı

Alanya Sirius Deluxe Hotel Genel Müdürü İsmet Ergüleç, Turizm Dosyasından Halil Öncü’ye yaptığı açıklamada Rusya, İngiltere ve Polonya’dan çok ciddi bir rezervasyon talebi ile karşılaştıklarını belirterek, “Sirius Deluxe Hotel olarak hareket 25 Temmuz’da başlayacak. merhaba dedik. Biz uygun bir fiyata çıkış yaptı.

Buradaki ana hedefimiz personelimizi istihdam etmek ve ekonominin çarklarını döndürmekti. Açtığımız zaman, İç Pazar ve Ukrayna dışında hiçbir pazar olumlu değildi. Rezervasyon talepleri ile son yıllarda verdiğimiz olumlu hizmeti aldık.

Pandemi kurallarına uygun olarak, sosyal mesafeyi korumak için doluluk oranlarımız Covid 19 önlemleri doğrultusunda% 60’tır. Talebe rağmen bu fiyatlardan sonra rezervasyon almıyoruz. Gelecek dönemden iyi haber. Rusya, İngiltere ve Polonya’dan ciddi bir rezervasyon akışı başladı.

Rusya ve İngiltere’nin talepleri çok olumlu. Şu anda Ekim ayında İngiltere’den rezervasyon yapıyoruz. Otelimizi 31 Ekim’e kadar açık tutmayı planlıyoruz. Ancak Almanya için de aynı iyi haberi veremem. Ne yazık ki, umut Almanya’da tükenmek üzeredir. Mevcut pazarlar sektörü bir şekilde kapatacak.

Halen bu yıl Alanya’da açmayı düşünmeyen birçok otel, talep üzerine açılmaya başladı. Fiyatlar geçen yılki fiyatlara göre% 30-40 daha düşük. Tabii ki, bu da bekleniyor. Ayrıca, personel bulmakta zorlanmıyoruz. İnsanlar çalışmayı özlüyor ve çalışmak istiyor. ”

Güvenli Turizm Sertifikası aldıklarını ve otel içinde gerekli kuralları yerine getirdiklerini belirten Sirius Deluxe Otel Genel Müdürü İsmet Ergüleç, “Sertifika kurallarını uygulamak için fiziksel olarak kolay olan ancak kurallara uymayan sık sık misafirlerle karşılaşıyoruz. uygulama noktası.

Konukları güler yüzle uyarmak yeterli değildir. Uyarılarımızı görmezden gelen ve gerekli uyarılarımızı yapan konuklarla karşılaşıyoruz. Kuralların uygulanmasını istiyoruz. Çalışanlarımızın sağlığı ve misafirlerimizin sağlığı bizim önceliğimizdir. Umutluyuz, heyecanlıyız, gayretliyiz. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here