Kepez’e Kır Düğün Salonu

Kepez’e Kır Düğün Salonu

Pandemi ile birlikte kapalı alanlardaki düğünlerin yerini açık hava ülke düğünleri aldı.

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına sunduğu ormanlık alanda ParkFuntastic’te açılan ‘Country Wedding Hall’, Kovid-19 önlemlerindeki normalleşme sürecine geçişle, evlenmek için çiftlerin gözdesi oldu. Doğanın kucağında 3 dönüm alana kurulmuş 1500 kişilik kapasiteye sahip ‘Country Wedding Hall’ da çiftlere ve misafirlere rahat bir düğün salonunda bulabilecekleri her fırsat sunuluyor.

Gelin ve damadın, Düğün Salonu’nda, kalp dekorasyonu, yürüyüş yollarındaki kırmızı halılar, masadan sandalyeye ve çiçeklere sahip bir ev konseptinde sevimli bir gelin damat odası hazırlaması ve beklemesi için ve yeni başlangıçları temsil eden beyaz renk hakimdir.

Evlenecek çiftlerin gözdesi oldu

Çam kokusu ile çevrili ParkFuntastic’teki eğlence tesisinde doğa kucağında muayene yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çiftlerin gözde mekanı olan Düğün Country Düğün Salonu’nu da ziyaret etti. evlenmek.

Sosyal medya hesaplarına konuşan Başkan Tütüncü, “Şu anda düğüne gidecek olanlar, dünya evine girmeye hazırlanan gençler, aileleri için iyi haberlerim var. Kepez’de, çam ormanına, doğanın bu harika parçasına, yeşilliklere, muhteşem parkta güzel bir ülke düğün alanı inşa ettik.

Belki de şu anda en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri… Güzel bir ortamda inşa ettiğimiz, hayatınızın en mutlu gününü özel bir ortamda geçirdiğimiz tesisimiz, vatandaşlarımızın, gençlerin, aileler ve değerli konuklar günden beri pandemi sınırlaması kaldırıldı. Yeni Country Düğün Salonumuz Antalya’ya hayırlı olsun. ” dedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here