Naldöken yolu asfaltlanıyor

Naldöken yolu asfaltlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Departman ekipleri, Kargın, Esenyurt, Bayat, Küçükköy, Büyükköy, Yalınlıgığı, Bozava, Yeşilyayla, Yelten, Garipçe, Çomaklı, Kemerağzı, Karataş, Köseler, Çaykenarı, Karakuyu, Yakaköy, Leylek ve Çukurca ilçeleri Antalya-Korkuteli Naldöken grubu birbirine bağlayan yol çalışmaları yoluna devam ediyor.

Keskin virajlar sürücülerin görüşünü sınırladığı ve tehlike oluşturduğu için Büyükşehir Belediyesi virajlarda genişler ve gelişir.

19 MAHALLEDE BİR ORTAK KULLANIMI

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ekipleri, Naldöken grup yolu üzerindeki çalışmaların tamamlandığı bölgelerde asfalt hazırlığı yapmaktadır. Asfalt mürettebatı ayrıca hazırlığın tamamlandığı bölgelerde yüzey asfalt kaplama çalışmalarına başladı.

Yapıtları yerinde gören Karataş İlçe Başkanı Ali Yıldırım, yolun bölge için son derece önemli olduğunu vurguladı. Hayvancılıkla yaşayan bölgede yaşayan Mehmet Çetin, Naldöken grup yolunun yapımının onlar için son derece önemli olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here