AESOB Başkanı Dere’den Başkan Böcek’e teşekkür

AESOB Başkanı Dere’den Başkan Böcek’e teşekkür

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (AESOB) Adlıhan Dere Yönetim Kurulu üyelerini, yönetim, denetim ve disiplin kurullarını aldı.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Antalya’daki 82 bin esnaf adına Cumhurbaşkanı Böcek’e teşekkür ederken, toplantının gündemi esnafın yaşadığı zorluklar ve Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiydi.

HER KONUDA DESTEK

Başkan Böcek’in salgın döneminde esnaftan gelen bir belediye başkanı olarak her konuda onları desteklediğini belirten Dere, “Parlamentonun kararı ile Büyükşehir kiracısı olan ve faaliyetleri kapatılan esnafın kirası kapatıldığı süre boyunca, yıllık reklam ve reklam vergileri ile yıllık çevre ve temizlik. Vergi eksikliği, işlemlerimizi bir ölçüde rahatlattı. ”

Büyükşehir Belediyesi’nin bu süreçte koçluk esnafına yakıt desteği verdiğini hatırlatan Dere, “Antalya’nın 19 ilçesinde temizlik ve dezenfeksiyon gerçekleştirdiniz. Yine, işletme sahipleri kapalı olan dükkân sahiplerimize yiyecek yardımı sağladınız. Tüm toplu taşıma araçlarını dezenfekte ettiniz ve maskeyi dağıttınız. ”

FARKIMIZ YOKTUR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Ayrımımız yok. Hep birlikteyiz. Sloganımızla başladığımızda birlikte yapıyoruz, başka kimseyi yapmayacağımızı söyledik. Bu süreçte zor günlerde esnafımızın yanında olmak bizim görevimizdi. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here