Belediye Tıp Merkezi’nin ruhsatı hekimlere teslim

Belediye Tıp Merkezi’nin ruhsatı hekimlere teslim

Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sağlık Merkezi Tıp Merkezi statüsüne alınmış ve merkezin ruhsatı Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. tarafından verilmiştir. Ünal tarafından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye verilmiştir. HÜLÜR. Belediye Başkanı Tütüncü, Belediye Tıp Merkezi lisansını gerçek sahiplerine ve kurumun uzman hekimlerine teslim etti.

Belediye Tıp Merkezini ziyaret eden ve tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmaları için teşekkür eden Tütüncü, “Bu başarı sağlık çalışanlarımızın başarısıdır.” Dedi.

Doktorlarımıza büyük bir kalp borçluyuz

Belediye Sağlık Merkezinin büyük başarı elde ettiğini vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Belediye Sağlık Merkezimiz önümüzdeki günlerde vitesleri artırarak faaliyetlerine devam edecek. Bu önemli başarıyı sağlayan uzman doktorlarımıza büyük bir kalp borçluyuz. Bugün lisansı gerçek sahiplerine sunmaya geldim. ”

Yeni başarılara imza atacağız

“Onlarla imzalayacağımız çok iyi başarılara inanıyorum.” Cumhurbaşkanı Tütün İşçisine devam eden sözleriyle “sağlık alanında vaka çalışmaları yapan Türkiye, Kepez Belediyesi’ni kurtarmak için çok özel bir proje, daha sonra hekimleriyle uzmanları, sağlık çalışanları ile yeni başarı öyküleri yazmaya devam edecek, İnancımız şudur; Antalya Kepez halkı bu güzel şehirde her şeyin en iyisine layıktır. ”ifadeleri kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here