Bayramda aşevine kurban eti bağışlayabilirsiniz

Bayramda aşevine kurban eti bağışlayabilirsiniz

Finike Belediyesi, “Yalnız değilsin” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara çorba mutfağı ile sıcak yemekler sunmaya devam ediyor.

Hayırsever vatandaşlar ayrıca çorba mutfağına yiyecek desteği sağlar ve Finike Belediyesi projesini destekler. Geçen yıl Kurban Festivali’nde kurban etine bağışta bulunmaya devam eden vatandaşlar, bu yıl kestikleri kurbanların etlerini çorba mutfağına bağışlamak istiyor.

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, “Yalnız değilsiniz” masası, tatilin ilk, ikinci ve üçüncü günlerinde hayırsever vatandaşlarımızın et bağışlarını almak ve onları soğuk zincire koymak için görevde olacak. Yardımsever vatandaşlarımız 0.242.855.55.66 numaralı telefonu arayabilir ve bağışlarının alınmasını isteyebilir. Bu talepten sonra personelimiz hayırsever hemşiremizin bağışta bulunacağı ve eti alacağı noktaya gidecek. ”

Hayırseverler tarafından bağışlanan bağışların çorba mutfağına verileceğini açıklayan Başkan Geyikçi, “Dostlarımız geçen yıl çorba mutfağına büyük destek verdi. Bu yıl da bu desteği verecekler. Bağışlanan et, çorba mutfaklarında pişirilecek yemekte kullanılacak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılacaktır. ”Dileyen vatandaşlar etlerini belediye personeline ya da isteyen hayırseverler çorba mutfağına teslim edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here