Kepez’den 2 okula 2 spor salonu

Kepez’den 2 okula 2 spor salonu

Kepez Belediyesi, Varsak Şelale Mahallesi 1444 ada, 1 parsel ve 6465 m2 arsa üzerinde bulunan Varsak Şelale İlköğretim Okulu ve Ortaokul bahçesine ve 5435 ada, 2 parsel ve 5267 m2 arsa üzerinde Perihan Esat Aral Ortaokulu bahçesine spor salonları getirecek. .

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan arasında Kepez Belediyesi’nin eğitime önemli yatırımlar yapan 2 okula ve 2 spor salonuna protokolü imzalandı.

Örnek davranış

İmza töreninde konuşan Antalya Valisi Ersin Yazıcı, “Bu örnek davranışı diğer belediyelerimizden bekliyoruz” dedi. dedim. Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul ve diğer ek bina ve spor tesisleri için elinden geleni yaptığını ifade eden Vali Yazıcı, “Çok sayıda okulumuz var. Tüm okullarımızın kalbi, hepsinin bir spor salonuna sahip olmasını ister. Sadece okul için değil, Milli Eğitim için de olan ve bu mahalleye hizmet edecek bir spor salonu olmalıdır. Sadece okulun öğrencilerine değil, aynı zamanda bu semtte yaşayanlara da hizmet etmeliyiz. Toplumun özellikle öğrencilerimiz için daha fazla spor yapmasını sağlayacaktır … Bize bu fırsatı ve fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Allah sayınızı artırsın. ”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak Şelale İlköğretim Okulu ve Ortaokulu ile Perihan Esat Aral Ortaokulu’nun bahçesine spor salonları getirmekten mutluluk duyduklarını söyledi: “Belediye olarak, mahallelerimizdeki okullarımıza çok amaçlı salonlar sağlıyoruz. tesisler gereklidir. Bu protokol çerçevesinde 2 mahalledeki 2 okulumuza çok amaçlı spor salonları getireceğiz. Çocuklarımızın ve gençlerin geleceğini garanti edeceğiz ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here