Başkan Uysal, hazırlıkları inceledi

Başkan Uysal, hazırlıkları inceledi

Başkan Uysal, Bayındır İlçesi’nde planlanan alanda devam eden çalışmaları hem mağdur satışları hem de mağdur katliam alanları olarak inceledi.

Çalışma ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Uysal’a Başkan Yardımcılarının yanı sıra Polis, Bilim ve Sosyal Yardım İşleri Yöneticileri de eşlik etti.

SIFIR HATASI

Geçmiş tatillerin deneyimlerine dayanarak, Belediye Başkanı Uysal her kesim alanı için bir simülasyon istedi. Kurban sırasında sosyal mesafeyi korumak için alınması gereken tüm tedbirleri alan Başkan Uysal, “Mesafeleri, bekleme yerlerini ve numaralandırmayı planlayalım. Bu yıl işi sıfır hatayla bitirelim. ”

İSTENİLEN KESİM

Cumhurbaşkanı Uysal, soruşturmanın ardından yaptığı açıklamada, “Allah’ın bunu kabul etmesi gerektiğini söylüyorum. Ermenek ve Bayındır ilçelerimizde hem kesme hem de satış noktalarımız var. Sadece Güzeloba, Konuksever, Sigorta Yenigün ve Çağlayan Mahallelerinde kesim yapacağız.

Komşularımız randevularını en kısa zamanda almalıdır. Diyerek şöyle devam etti: “Senden bir salgının koşullarında tıkanıklık olmaması ve komşularımızın kurbanlarını rahatlıkla tahmin edebilmeleri için randevu almanızı istiyorum.” Başkan Uysal, Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezinden kurbanın kesim hizmeti için randevu alınabileceğini söyledi.

AŞEVİ BAŞARILARI BAĞIŞ KABUL EDİYOR

Öte yandan Cumhurbaşkanı Uysal, yüzlerce kişiye sıcak yemekler sunan çorba mutfağının bağış kabul ettiğini belirterek, “Komşularımız komsumeclisi.com’a girerek banka havalesi yoluyla iletişim yoluyla mağdur avukatına girebilirler. . Komsumeclisi.com Komşu Dayanışma Sistemine sahip sitemizdir. Buraya girdiğinde komşumuz, telefonla vekalet almak için kurbanını çorba mutfağımıza bağışlayabilir. ”

Yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Uysal, “Umarım sevinç, coşku, dayanışma, birlik ve dayanışmayı artıracaktır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here