Günay'dan kredi ve yüksek bütçeli yatırım uyarısı!

Günay

KUTSO Temmuz Meclis Toplantısı, sosyal mesafe dikkate alınarak ve maske kullanılarak Meclis Başkanı Fahri Özen başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı gündeminden önce konuşan Cumhurbaşkanı Murat H. Günay konuşmasında;

“COVID-19 salgını sonrasında normal bir yaşama tam olarak dönmemiz mümkün görünmüyor. Hastalık tehdidi tamamen ortadan kalkmadan taviz vermemeliyiz. Hem sağlığımız hem de ekonomik yatırımlarımıza dikkat etmemeliyiz. unutulmamalıdır ki salgın tehdidi olasılıklar dahilindedir.

Yönetim kurulumuzda da bayrak değişikliği oldu. KUTSO Borsa Grubu olarak ilk adımdan bu yana birlikte bulunduğumuz kardeşlerimiz İbrahim Uğur Çakır ve Ertan Parçaoğlu, saati genç arkadaşlara devretti. Bir an için bile olsa destekleri için teşekkür ediyorum. Bundan sonra tekrar KUTSO Meclisi’nde çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanı Günay konuşmasının ardından İbrahim Uğur Çakır ve Ertan Parçaoğlu’na plaket sundu.

Toplantıda KUTSO 10. Grup Meslek Komitesi adına konuşan Kerim Soytürk, toplantıya meslek komitesinin sorunları ve çözüm önerileri konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kerim Soytürk, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ile görüştükten sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştüklerini ve bölgedeki sorunları çözmek için gereken en yüksek makamlarla görüştüklerini belirtti.

Toplantı meclis gündeminin görüşülmesinden sonra sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here