Kepez’in iki yakası bir araya geliyor

Kepez’in iki yakası bir araya geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çankaya’daki saha çalışmalarını yerinde inceledi.

Çankaya’daki eserler hakkında bilgi veren Başkan Tütüncü, “Kepez’in iki yakasını bir araya getiriyoruz. Burası Masa dağı etekleri, Çankaya Mahallesi… Alternatif, büyük ve güzel bir yol açıyoruz. Her gün, şehre, şehir merkezine, farklı şekillerde gelip gittiğimiz ana yollar var ve bu yolların her birinin kendine özgü, orijinal, dönem hikayeleri var … Her büyük proje ciddi emeği içeriyor. Burada, şehirdeki trafiği kolaylaştıracak, ancak bölgeye değer katacak büyük bir proje gerçekleştiriyoruz. ” O konuştu.

Antalya’ya değer kattık

12 yıl içinde Kepez’de 1000 kilometreden fazla yol aldıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Açtığımız her yol bölgemize değer kattı. Antalya’mızı güzelleştirdi. Kepez’in iki yakasını bir araya getirdiğimiz her yerde aslında Antalya’ya değer kattık. Bugün, bu projenin ne kadar büyük çaba gösterdiğini görmek bizi çok heyecanlandırdı.

Dostlarımız iğnelerle kuyu kazarken çalışırlar, çabalarlar. Çabaları her türlü takdirin üzerindedir. ”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çankaya Mahallesi’nde yürüttüğü yol çalışmalarını sosyal medya hesapları aracılığıyla diğer vatandaşlarına duyurdu. Saha gezisinde Cumhurbaşkanı Tütüncü’ye Bilim İşleri Direktörü Ali Arslan eşlik etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here