Başkan Uysal, sertifika törenine katıldı.

Başkan Uysal,

Belediye Başkanı Uysal, sertifikalarını ASSİM’de düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimini 29 Haziran – 10 Temmuz tarihleri ​​arasında başarıyla tamamlayan belediye çalışanlarına verdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Dr. Öğretim üyesi Hüseyin Üvet’in verdiği eğitimlerde, bir fikri bir projeye dönüştürme, tasarlama ve yürütme ve proje sonuçlarını toplumla paylaşma döngüsünün nasıl yönetileceği açıklandı.

ASSİM’de düzenlenen 36 saatlik eğitim oturumlarına belediyenin farklı müdürlüklerinden 20 personel katıldı. Eğitimler sırasında 5 kişilik gruplar oluşturuldu ve finansmandan finansman, değerlendirme ve projeye nasıl dönüşeceği konusunda Avrupa Birliği perspektifinde bir fikir tanımlandı.

Bu eğitim sürecine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Uysal, “Hayalimiz tüm dünyayı ortak düşünce, ortak fayda açısından karşılamak ve kentin demokratik kalitesini ve genel yaşam standardını korumaktır. Bunları birlikte gerçekleştireceğiz. “Başkan Uysal’ın konuşmasından sonra, proje grupları üzerinde çalıştıkları fikirler hakkında Başkan Uysal ile görüş alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here