Başkan Uysal, Hayalimiz, dünyayla buluşmak

Başkan Uysal,

Belediye Başkanı Uysal, sertifikalarını ASSİM’de 29 Haziran – 10 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimini başarıyla tamamlayan belediye çalışanlarına verdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Dr. Öğretim üyesi Hüseyin Üvet’in verdiği eğitimlerde, bir fikri bir projeye dönüştürme, tasarlama ve yürütme ve proje sonuçlarını toplumla paylaşma döngüsünün nasıl yönetileceği açıklandı.

ASSIM’de düzenlenen 36 saatlik eğitimlere belediyenin farklı müdürlüklerinden 20 personel katıldı. Eğitimler sırasında 5 kişilik gruplar oluşturuldu ve finansmandan değerlendirmeye ve projeye nasıl dönüştüğü konusunda Avrupa Birliği perspektifinde bir fikir tanımlandı.

Bu eğitim sürecine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Uysal, “Hayalimiz tüm dünyayı ortak düşünce, ortak fayda açısından karşılamak ve kentin demokratik kalitesini ve genel yaşam standardını korumaktır. Bunları birlikte gerçekleştireceğiz. “Başkan Uysal’ın konuşmasının ardından, proje grupları üzerinde çalıştıkları fikirler hakkında Başkan Uysal ile görüş alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here