“Evlilik Parkı” hizmete açıldı!

“Evlilik Parkı” hizmete açıldı!

Resmi bir açılış olmamasına rağmen, projenin açılışında; Korkuteli İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Madina Yapmışev İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar. Açılıştan önce MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapmışev, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar bir konuşma yaptı.

“Gece gündüz çalıştık”

İlçe Başkanlarından sonra konuşmasını yapan Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, “Aslında burada böyle bir projemiz yoktu. Aynı kitapçıkta, 1071 Alpaslan Yüzme Havuzu ve Spor Kampüsü bulunmuyor, çünkü Altuncan Hatun Kadın Merkezimiz yok ve şimdi yapacağımız Emekliler Merkezimiz yok. Bunlar zaman zaman sıkıldığım projeler. Pandemi süreci müdahale etti. Çok fazla istek geldi. Ne yapabiliriz? Düşündük. Mimarımız Çağatay Bey bu projeyi bir gecede çizdi. ”

Başkan İşlek, “Ekibimizle gece gündüz çalışarak 13 gün içinde bu yeri tamamladık. İşte bu takım; Tüm çalışanlarımız Ahmet Bey, Bilim İşleri Direktörü Ahmet’e teşekkür ederim. Park Gardens Müdürü Mehmet Ali Bey, Etli olanından elektrikçisine, seramikçilerimize hepinize teşekkür etmek istiyorum.

İki başkan yardımcısı Recep Bey ve Emrah Bey’e çok teşekkür ederim. Operasyon Müdürümüz Umut Bey, mali düzenlemeler yapan yönetim kurulu başkanımız Koray Doğanay’dır. Özel Kalem Yöneticimiz Hasan Bayır. Tüm belediye çalışanlarımıza ve tüm şirket çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bugün yardımcı olan Altuncan Hatun ve Cumhureli personeline teşekkür ederim. Korkuteli’ye teşekkür ediyorum, bize hizmet etme şansı verdiler. Ellerini Evet’e yükselten tüm politikacılara teşekkür ediyorum. Antalya basınına geldiğiniz için teşekkür ederiz. İl Başkanım Hilmi Durgun’a teşekkür etmek istiyorum. İlçe valimiz Ömer Çimşit’e, ahlaki motivasyon kaynağımız için teşekkür ediyorum. ”

Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit ve hatıra fotoğrafı çektikten sonra, program açılış törenine katılan misafirler ile toplu olarak yemek sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here