Batı Alanya’ya hizmet duvarı

Batı Alanya’ya hizmet duvarı

DUVAR ÖRME SÜRECİ DİNLENME ALANI İÇİN DEVAM EDİYOR

Türkler, Payallar ve Konaklı plajı dahil olmak üzere 2,5 km’lik alanda bisiklet ve yürüyüş yolu, ailelerin, gençlerin ve yaşlıların zaman geçirebilecekleri dinlenme ve piknik alanları, çocuk oyun alanı, fitness alanı, meydan, izleme terası, süs havuzları ve yeme-içme 1 istinat duvarı çalışma aşaması, proje alanlarının yer alacağı dev projede sona ermiştir. Bölgenin yüzünü değiştirecek projede 2. aşama çalışmalarından sonra peyzaj ve düzenleme çalışmalarının başlatılacağı açıklandı.

PAYALLAR’DA YÜZEY ASFALTINA HAZIRLIKLAR OK

Alanya Belediyesi ekipleri Payallar Mahallesi Kale Sokak ve Işıklar Caddesi’ni kapsayan alanda yüzey kaplama asfalt hazırlıklarını tamamladı. 1 kilometrelik yüzey asfaltında, yarın (Cuma) düzenlenen yola astar uygulanacaktır. Daha sonra yüzey asfaltı ile kaplanacak olan yol 1 hafta içinde tamamlanacak ve vatandaşların hizmetine açılacak.

SOKAK VE SOKAK ÜZERİNE PARKE ÇALIŞMALARIR,
Yağmur suyu hattının çizildiği Türkler Mahallesi Sarısu Caddesi’nde 250 metre, Konaklı Mahallesi Kekik Yağ Caddesi’nde 200 metre, Beyoğlu Caddesi’nde 200 + 200, Sipahioğlu Çarşısı tarafında 400 metre olmak üzere toplam 1050 metre parke işi gerçekleştiriliyor. yollar. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ve vatandaşların kullanımına sunulacağı açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here