Mavi Bayrak Gökliman’da

Mavi Bayrak Gökliman’da

Mavi Bayrak Gökliman, Fenike Belediye Başkanı Mustafa Geyikç ve Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURCEV), Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy’da düzenlenen törenle çekildi. Ardından Cumhurbaşkanı Geyikçi’ye Mavi Bayrak sertifikası verildi.

Mavi Bayrak töreninde yaptığı konuşmada Başkan Geyikçi, “Büyük lider Mustafa Kemal Atatürk” dedi. Kuşkusuz Antalya dünyanın en güzel yeri. “Plajları, koyları, yaylaları, doğası, ormanları, ABD’de nefis portakalıyla ABD’de ödüllendirilen Antalya’nın en güzel yeri. Bu vesileyle yerli ve yabancı misafirlerimizi keyifli bir tatil için ilçemize davet ediyorum. Gökliman Plajı ilçemizin önemli bir değeri. Bu yıl Mavi Bayrak Ödülü’ne layık görüldü. Plajımız Mavi Bayrak ile temiz, bakımlı, donanımlı ve güvenli olduğunu bir kez daha kanıtladı. ”

Finike Belediyesi olarak Gökliman Plajı’ndaki Finike halkına ve tatilcilere kaliteli hizmet vermek için çalıştıklarını belirten Başkan Geyikçi, “Tesisimiz konuklarına kaliteli hizmet veriyor. Korona salgını nedeniyle alınan kararlar da mektubu yerine getiriyor. Hemşirelerimiz ve misafirlerimiz tesisimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirler. TURÇEV koordinatörü Atasoy, Finike’nin plajları ve koyları ile alternatif turizmin merkezi olmaya aday olduğunu, planlı ve programlı çalışmalarla turizm konusunda önemli ilerleme kaydedeceklerine inandıklarını belirtti. TURÇEV koordinatörü Atasoy, Gökliman Mavi Bayrak ödülünü aldığı için Cumhurbaşkanı Geyikçi’yi tebrik etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here