Esnafın yüzünü güldürecek karar!

Esnafın yüzünü güldürecek karar!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek esnaf ile görüştü.

Esnaf ile bir toplantı yapan Başkan Böcek sorunları, talepleri ve önerileri dinledi. Antalya Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Filiz, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Demir de toplantıda hazır bulundu, esnafın sorunları tartışıldı. Toplantıda Başkan Böcek, koç istasyonu esnafının müjdesini verdi.

MECLİSE TEKLİF VERECEK

Bir salgın nedeniyle zor bir sürecin yaşandığını belirten Cumhurbaşkanı Muhittin Böcek, “Birlikteki zorlukların birlikte üstesinden geleceğiz. Salgın kamu, özel sektör, iş adamı, esnaf tanınmadı. Herkes mağduriyetten acı çekti. Gelirlerimiz yarıya indirildi. Uzun zamandır ulaşımda olan bir arkadaş olarak, esnafın sıkıntısını anlıyoruz. Önlemler çerçevesinde, faaliyetleri 28 Mart ve 1 Haziran tarihleri ​​arasında durdurulmuş olan otobüs istasyonu esnafımızın bu dönemde kira almama talepleri vardı. Ayrıca Antalya merkezindeki ve ilçelerimizdeki otobüs istasyonu esnafımızdan Nisan ve Mayıs kiralarını almamaya karar verdik. “Bu doğrultuda teklifimizi 10 Temmuz Cuma günü yapılacak olan Büyükşehir Meclisimize sunacağız.” Dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here