Vali Yazıcı’dan Başkan Böcek’e iadeyi ziyaret

Vali Yazıcı’dan Başkan Böcek’e iadeyi ziyaret

Büyükşehir Belediyesi’ne geldikten sonra Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından karşılanan Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediyesi onur kitabını imzaladı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Büyükşehir Başdanışmanı Cem Oğuz, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, Ramazan Demir ve Tuncay Sarıhan’ın bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Böcek, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BU ŞEHİRE HİZMET VERMEKTEYİZ

Belediye geçmişi olduğunu belirten Vali Yazıcı, belediyelerin hızlı kararlar alabilen ve anında uygulayabilen kurumlar olduğunu belirtti. Belediye, kamu sektöründeki en yüksek iş memnuniyetidir. Bazen özel sektörden bile daha hızlı hareket etme yeteneğine sahiptir. İnsanların talepleri ve ihtiyaçları bitmediğinden belediyecilik de çok zor bir iştir. Hepimiz bu ülkenin, bu şehrin güzel insanlarına hizmet etmek için buradayız. Belediyeler bu amaca ulaşmak için iyi bir kurumdur. ”

VALİ YAZICI’YA PLAKA SUNULDU

Belediye Başkanı Böcek, belediye bürokratlarını Vali Yazıcı’ya tanıttı ve Antalya ve Antalya halkı için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Böcek, Vali Yazıcı’nın başarılarını bir kez daha diledi. Ziyaretin anısına Başkan Böcek, Vali Yazıcı’ya Antalya’yı simgeleyen tarihi ve turistik yerleri olan bir plaket sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here