3 şubede 203 ton et satışı yapıldı

3 şubede 203 ton et satışı yapıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e yerel ve kırsal alanlardan kalkınma amacıyla gösterilen ilgi her geçen gün artmaktadır.

Aralık 2019 ile Haziran 2020 arasında belediye şirketi ANET tarafından işletilen Halk Et’in 3 şubesini Kepez, Manavgat ve Alanya’da 81 bin 500 kişi ziyaret ederken 202 bin 700 kg et ve et ürünleri satıldı. Halk Et’te kıyma 39,90 liradan ve sığır eti 49,90 liradan satılıyor.

TÜM ÜLKELERE HALK ŞUBESİ

Halk Et’e olan ilginin ve talebin çok mutlu olduğunu söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “Satış rakamları bu projenin doğruluğunu ortaya koyuyor. Büyükşehir Belediyesi ve ANET’e olan güven ve desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

3 şubemizdeki et ürünlerinin satışı 203 tonu aştı. Çalışanlarımızı ucuz, sağlıklı ve kaliteli et ve et ürünleri ile buluşturmaya devam edeceğiz. Antalya üreticilerinden satın aldığımız hayvanları uzman veteriner hekimlerin kontrolü altında kesip işliyor ve tüketiciye ulaştırıyoruz. Tüm ilçemizde Halk Et şubeleri olması için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Antalya vatandaşlarımız her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here