Evrenseki ve Boğaz Otel plajlarına mavi bayrak ödülü

Evrenseki ve Boğaz Otel plajlarına mavi bayrak ödülü

Başkan Şükrü Sözen, mavi bayrak ödüllerini TURÇEV Antalya Koordinatörü Lokman Atasoy, TURÇEV Yönetim Kurulu Üyesi Ali Keleş ve Ekolojik Araştırmalar Derneği Başkanı Ali Fuat Canbolat’tan aldı. Lokman Atasoy, Manavgat Belediyesi’nin sorumluluğunda olan Bosphorus Hotel ve Evrenseki plajlarının, hizmet ve turizm açısından yüksek kalitesi nedeniyle Uluslararası Mavi Bayrak 2020 sertifikası ve ödülü almaya hak kazandıklarını söyledi.

Atasoy, “TURÇEV olarak yerel yönetimlerimizin halkımıza ve turistlerimize sunduğu yüksek kaliteli plajlara büyük önem veriyoruz. Halka böyle güzel hizmetler sundukları için Manavgat Belediye Başkanımız Şükrü Sözen’e teşekkür ederiz.

Ayrıca, Manavgat Belediyesi’nin halk plajlarının önümüzdeki yıllarda Mavi Bayrak ödülleri alacağına inanıyoruz. ”Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkı adına ödül almaktan çok mutlu olduğunu ve mavi bayrağını büyük bir heyecanla çektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Şükrü Sözen, “TURÇEV yetkililerimizin Boğaz Otelimize ve Evrenseki plajlarına verdiği ödüller, insana ve doğaya saygının bir göstergesidir. Manavgat Belediyesi olarak vatandaşlarımızın hayatına değer katacak çalışmalar yapıyoruz. Yaşadığımız pandemi süreci bize bir kez daha doğayı ve güzelliğini korumamız gerektiğini öğretti. Önümüzdeki günlerde açıp önümüzdeki yıllarda şehrimize getirdiğimiz Kızılot Halk Plajı’nın Uluslararası Mavi Bayrak ödülüne layık olacağına inanıyorum. Mavi Bayrak ve sertifikalarımızı şehir halkımız adına alırım. İyi şanslar “dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here