Ozan Güven’in evinden çıplak ayakla kaçış  

Deniz Bulutsuz: Ozan şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermedi

Bir süredir Ozan Güven ile birlikte olan sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz tarafından dövüldüğü iddia edilen olayın detaylarına ulaştı. Ozan Güven ile olan görüşmesinin eski erkek arkadaşıyla başladığını söyleyen Bulutsuz, sakinleştirmeye çalışırken yatak odasındaki abajuru kırdı. ; ‘bak, sana bir tane vurdum, geçtiğimden yirmi kez kendimi vurdum. Savcılıkta ifade veren Darpa raporunu alan Ozan Güven, bulutsuz tarafından ayrılmak istediğini belirterek, “Türkiye’de sizi küçük düşüreceğim.” Ben kadını döven adamım “dedi.

Deniz Bulutsuz’un avukatı Mustafa Kurtuluş aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na sunduğu dilekçede Ozan Güven’den “kasten öldürme”, “özgürlükten yoksun bırakma” ve “hakaret” suçlarından yargılanması istendi. Şikayet dilekçesinde, 13 Haziran’da Ozan Güven’in evinde meydana geldiği iddia edilen olay şöyle açıklandı.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI KONUSUNDA…

Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven 12 Haziran’da bir restoranda akşam yemeğini yedikten sonra arkadaşlarının evine gittiler. Konuşma sırasında Deniz Bulutsuz’un eski erkek arkadaşından konu açıldığında Ozan Güven, “Bu çok iyi … ” dedim. Bu görüşmeden rahatsız olan Bulutsuz konuyu kapattı. Ozan Güven’in şoförü ikiliyi ikametgahına bıraktı. Deniz Bulutsuz, kendisine konuşulan kelimelerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Ozan Güven bağırıp eşyalarını kırmaya başladı. Bulutsiz, Güven’in elinde kırık bir abajur almaya çalışırken çenesi tarafından yaralandı.

Çıplak ayakla evden kaçmayı başardı

Ozan Güven, Bulutsuz’un evden kaçmaya çalışmasını engelledi. Deniz Bulutsuz, ünlü aktrisin duvara saçlarıyla vurulması sonucu merdivenlerden aşağı indiğini iddia etti. Evden kanla ve çıplak ayakla kaçmayı başardığını belirten Deniz Bulutsuz, dilekçede kendisine evin yakınında tanıştığı Güven’in sürücüsünün bir arkadaşının evine bıraktığını söyledi.

Dilekçede, evdeki güvenlik kameraları incelendiğinde olayın gerçekliğinin ortaya çıkacağı ve savcılıktan cep telefonlarının yerlerini incelemesi istendi. Saldırı raporunu alan ve savcıya ifade veren Deniz Bulutsuz, şunları söyledi:

“ALKOL ETKİSİ”

“Olay günü bana söylediği ağır sözlerden sonra Ozan’ın evine gittik. Ozan alkol aldığından, söylediklerine aşina olur. Bu kelimeye girdiğimi söyledikten sonra bağırmaya ve alkolün etkisiyle çağırmaya başladı. ”

ABAJUR YARALANMIŞ

Onu sakinleştirmeye çalışırken duvara vurarak yatak odasındaki abajuru kırdı. Beni ittiğimde, abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırdı, üzerime oturdu ve sertçe tokatladı. Sonra bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne vuruyordu. “Bak, sana vurdum, yirmi kez kendime vurdum” dedi.

Kaçmaya çalıştım

“Evden kaçmaya çalıştım. Evin üst katındaki merdivenlere tırmandığımda beni saçlarımdan yakaladı ve kafamı duvara vurdu. Darbeden dolayı merdivenlerden düştüm. Bacağım ve kalçam dahil birçok bölgeden yaralandım. ”

SU BAŞIMDAN AŞAĞI

“Ozan birçok eşyayı kırmıştı. Bu arada, hem ben hem de Ozan yerdeki kırık cam parçalarından yaralandı. Elimde bir su şişesi ile beklerken “Bana biraz su ver” dedim. Elindeki suyu kafamdan döktü ve ‘Suya götür’ dedi. ”

Ölüm tehdidi

“Evi terk etmeme izin vermeme‘ Hiçbir yere gidemezsin. Burada kalacaksın, hakettin. Seni öldüreceğim “dedi. Cep telefonumu alıp cebine koydum.

ÇIPLAK AYAK KAÇIŞI

“Beni evde tuttuğum için ayakkabılarım olmadan büyük çaba sarf ederek evi terk ettim. Sürücü beni araca götürdü ve dolaştı. Bir benzin istasyonunun yanında durdu, su ve kolonya aldı. Evin yan sokağına giderken, sürücü arabada beklerken eşyalarımı aldı. Sonra beni arkadaşımın evine bıraktı. ”

Oyuna geldim

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’un şikayeti üzerine bir dayak raporu aldı. Ozan Güven, ifadesini savcılığa bırakmak istediğinde kız arkadaşının oyununa geldiğini iddia etti. Ozan Güven yaptığı açıklamada şunları söyledi:

ESKİ ERKEK ARKADAŞ SOHBETİ

“12 Haziran’da bir restoranda kız arkadaşımla akşam yemeği yedikten sonra arkadaşımın Ramazan adlı evine gittik. Deniz sohbet ederken, ‘Ozan ile görüşmeye başladığımda erkek arkadaşımı bırakmadım. Çok güzel bir ilişkimiz vardı… “Ben de dedim ki, Onları açıklamaya ne gerek var, Deniz.” Bana nasıl seviştiğini söyle. “Bu arada Deniz ve ben bir bardak rakı içtik. Daha sonra söyledim. Sonra Deniz ve ben şoförümü evime bıraktık. Şoförüm eve girmeden ayrıldık ”

AYRILMAK İSTEDİM

“Eve gittik. Yatağa oturduk, konuştuk. Deniz bana,” Gitmek istiyorsun. “Dedi. Gitmek istediğimi söylediğimde,” Eğer ayrılırsan seni utandırırım. “Tartışmamız ilerledi. Yorganı çekerken, komodinin üzerindeki abajur Deniz’in eliyle itmesiyle yere düştü. Kırılmadı, sadece şapkası ayrılmıştı. Sap Deniz’in elinde kaldı. ”

TÜRKİYE CRUD’UNUZ

“Denizin elindeki kolu tutarak dedim ki,” Ne yapıyorsun? “Deniz bana, ‘Vuruyorsun’ dedi. Abajurun tutamacını çekerken, Deniz’in çenesine çarptı. Çenesine bir sıva koydum. Ben:” Türkiye’de seni küçük düşüreceğim, “Kadınları döven adam “der,” dedi.

Bana zarar verdi

“Bana vurmaya başladı. Ellerini tuttum, yüzümü yaraladım. Şoförümü aradım ve Deniz’i almasını istedim. Öldürmekle tehdit ederek ayrılmasını engellemedim. Kasten sert sözler vermedim. Telefonunu kaçırmadım. ”

DOKTOR DARP RAPORUNU VERDİ

13 Haziran’da Deniz, Whatsapp’dan bir grup kurdu, arkadaşlarımı ekledi ve hırpalanmış fotoğraflarını paylaştı. Bir gün sonra, ateşim olduğu için hastaneye gittiğimde, doktor saldırı izlerini gördüğünde, saldırı raporunu sakladı. Amacım bir darp raporu almak değildi. ”

Son Güncelleme: 10:392020/02/07

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here