Dilan Çıtak’tan babası İbrahim Tatlıses’e sert sözler: Çocuk evrak ile değil his ile yapılır

Dilan Çıtak’tan babası İbrahim Tatlıses’e sert sözler: Çocuk evrak ile değil his ile yapılır

Sular genç şarkıcı Dilan Çıtak ve babası İbrahim Tatlıses arasında durmuyor. Ev yüzünden tartışan Çıtak, babasına sert geldi: Çocuk belgelerle yapılmadı, duygular ile yapıldı, yani gerçekten bir his varsa, kağıdın geç geldiği söylenmez.

Önceki açıklamalarında, babası İbrahim Tatlıses’in kendisine Kuşadası’nda bir ev vereceğini, ancak söz verilen evin verilmediğini söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, bu ifadeden sonra bize belge gönderecekti, bu yüzden evi satın alamadı. “Ona İstanbul’da bir ev vereceğim” diyen İbrahim Tatlıses hakkında açıklama yaptı. “Başkaları gibi gitmedim ve koşmadım ve hemen noter verdim, diğerleri kaçtı ve gitti, geç gönderebilirdim, keşke koşsaydım ve gittim ve sadaka bağışladım.” Dedi.
Babası hakkında bu açıklamaları yapan Dilan Çıtak Tatlıses, “Bir ev beklediğime dair bir açıklama vardı, ama bir ev mirası beklemiyorum. Çocuk evraklarla yapılmaz, duygular ile yapılır, bu yüzden bir his varsa, kağıdın geç geldiği söylenmez, çok geç değildir.
Tatlıses sözlerini şöyle sürdürdü: “Hiçbir şey takip etmedim ve bence Sezar’ın hakkı benim için. Yardımcıların yanında yardımcılara verilen ev 23 yıl sonra barış denilen çocuğa verilmemişse, makalenin bana yapay geldiğini söyleyebilirim. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here