Hasret Bitti konusu ne? Hasret Bitti filmi oyuncuları kimler?

Hasret Bitti konusu ne? Hasret Bitti filmi oyuncuları kimler?

Hasret Bitti filminde, Almanya’dan ülkeye dönen Bitti ailesinde gerçekleşen komedi hakkında olaylar anlatılıyor. Peki Hasret Bitti filminin konusu nedir, aktörler kimler?

Damat ailesinin başlangıcına dönme korkusuyla Done Turkey burada bir restoran açmak isteyen her türlü olaya geliyor. Ayhan Özen’in yönettiği film Berna Partridges, Ceyda Ateş, Ferdi Sancar’ı canlandırıyor.

HASRET BİTMİŞ KONU

Almanya’da uzun yıllar aile olarak yaşayan gurbetçilerin ailesi, babası Almanların damat korkusundan dolayı Halim Done’ye kesin sonuç baskısı yapıyor. Ailenin, Halim’in kayınbiraderi ve kayınbiraderi Şahane Bitti’nin kardeşi Çetin Ceviz tarafından karşılandı. İsminin aksine, son derece saf, iyi niyetli, biraz rahatsız edici ve sakar bir genç olan Çetin, bugüne kadar herhangi bir düzen kuramadı. Ablası, hayattaki tek akrabaları, kayınbiraderi ve çocukların gelişinden çok mutlu. Bundan sonra birlikte olacaklar. Küçük bir restoran açmak isteyen kayınbiraderi için Almanya’da harika bir yer bulmayı zor buldum. Üstelik sahipleri de çok iyi insanlar; Amerika’da yaşayan iş adamı Happy Pektek ve güzel kız kardeşi Duru. Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk başlar. Ancak Duru’nun gerçek kimliğini öğrenen Çetin, büyük bir şok yaşayacak. Bu sır ile herkesin hayatı değişecek.

HASRET BİTTİ OYUNCULAR

Hasret Bitti’nin oyuncuları arasında Berna Partridges, Ceyda Ateş, Ferdi Sancar, Frederic Heidorn, Funda Bostanlık, Haldun Boysan, Kemal Uçar, Mert Erdoğdu, Müge Esmeray, Serkan Öztürk, Yüksel Ünal var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here