Jennifer Aniston isyan etti: Şu lanet maskeyi takın!

Jennifer Aniston isyan etti: Şu lanet maskeyi takın!

ABD’li aktris Jennifer Aniston, salgın sırasında maske takmayanlara karşı isyan bayrağını kaldırdı. Ünlü oyuncu, “İnsanların yaşamlarını önemsiyorsanız, sadece lanet maskeyi takın!” Dedi. Diyerek tepki gösterdi.

Jennifer Aniston, salgın sırasında maske takmayan insanlara isyan etti.

Maskeli fotoğrafını paylaşan Aniston, Instagram hesabından aşağıdaki mesajı yayınladı ve maske takmanın tartışmalı olmaması gerektiğini vurguladı:

* Maskelerin zahmetli ve rahatsız edici olduğunu anlıyorum, ancak işyerlerinin kapanmasının daha kötü olduğunu düşünmüyor musunuz? İnsanlar işlerini kaybediyorlar. Sağlık çalışanları büyük bir yorgunluk içindeler. Bu virüs yüzünden birçok hayat yok oluyor çünkü yeterince önlem almıyoruz.

Fotoğraf: Instagram

* İnsanların temelde iyi olduğuna inanıyorum, bu yüzden hepimizin yapabileceğini biliyorum. Fakat ülkemizde hâlâ düzelmek ve birbirlerini korumak için gerekli adımları atmamış birçok insan var. İnsanlar maske takmalarını isteyerek ‘haklarını ortadan kaldırma’ konusunda endişeli görünüyorlar.

* Bu basit ve etkili teklif, insanların yaşamları pahasına siyasallaştırılmıştır. Bu bir tartışma olmamalı. İnsanların hayatlarını önemsiyorsanız, lütfen bu lanet maskeyi takın ve etrafınızdaki insanları bunu yapmaya teşvik edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here