Murat Boz O Ses Türkiye ayrılığı hakkında konuştu: Paylaşımı bilerek yapmadım

Murat Boz O Ses Türkiye ayrılığı hakkında konuştu: Paylaşımı bilerek yapmadım

Murat Boz, bir gün önce Etiler’de görüldü. Spor yapmasını bekleyen muhabirlerin talebini reddetmeyen şarkıcı, spor aracının penceresini açarak soruları yanıtladı. Boz, Sound Turkey jüri üyesi ile Instagram’ın ayrılığını bilerek paylaşarak konuştu ve istekli bir şekilde bunu paylaşıyor, hatta günlerini konut paylaşımıyla ilgili haberler bile söyledi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz sporculardan gazetecilerin sorularını yanıtladı. Karantina, geç pozitif günlerin onun için olumlu olduğunu söyledi, Audio Türkiye hakkında soruları yanıtladı. Jüriden ayrılan yakışıklı şarkıcı, “İki jüri arkadaşlarımı çok seviyorum. Ebru Gündeş, benim için farklı biri. Seda ablam her şey, onu çok seviyorum. Bu yollar bugün ayrılmış olabilir, ancak gelecekte tekrar bir araya gelebiliriz. Ayrılık iddiaları günü Hadise ile veda eden Boz, şöyle devam etti: “Acun, o gün ‘jüri değişecek’ diyerek durumun farkında değildim. Fotoğrafı paylaştım çünkü seviyorum. İnsanlar haklı olarak, “Murat Boz gidiyor mu?” Dedi. Ama açıkçası, kasten ve isteyerek yaptığım bir şey değildi. ”
Şarkıcıya ayrıca Burcu Bakdur’la onun adı hakkında aşk söylentileri soruldu. Boz “Bir açıklama yaptım çünkü ilişkim yok. Takip ettiğin insanların fotoğraflarını seviyorsun değil mi? Bir ilişki var mı? Olmaz. ”Muhabirler“ Şarkılarınız birbirleriyle yarışıyor ”dediğinde,“ Eylül ayında bir başkası gelecek. Deli gibi çalışıyorum. Benim için çok verimliydi. Bu süreçlerde insanlara geri dönme şansları vardır. Sanırım bu süreci müzisyen arkadaşlarımla iyi değerlendiriyorum ”.
Son zamanlarda, şarkıcı televizyon ve sinemaya odaklandığını ve müzikten uzak durduğunu iddia ediyor. Filmde yapsaydım, filmdeki müzikle uğraşıyordum. Böyle bir algı vardı, ama böyle bir şey yok. İnsanların böyle algılayışını kabul ediyorum. “Yeni şarkının 20 güne geleceğini söyleyen Boz,“ Dün şarkı için bir klip yaptık. Süpriz yap. Klibin kendisi de bir sürpriz. Farklı bir klip olacak. ”
Babasının günü saatlerce sürdüğü ve babası için astronomik bedel ödediği iddialarını reddeden Boz, “Böyle bir şey yok. Henüz babamı görmedim. Önümüzdeki günlerde annemi ve babamı görmek istiyorum. “Evde kaldığı süre boyunca pastacılıkta uzmanlaşan ünlü şarkıcı şöyle devam etti:“ Gıda konusunda da uzmanlaştım. Doğal olarak, süreçte dışarıdan söyleyemedim. Bunu kendim yapmak zorundaydım. lahmacun, pizza, çörek, katmer. Özgür adında bir arkadaşım var ve bu süreçte kendimizi geliştirdik. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here