Survivor 2020’den kim elendi? Survivor’da Barış, Nisa, Berkan arasından kim gitti?

Survivor 2020’den kim elendi? Survivor’da Barış, Nisa, Berkan arasından kim gitti?

Yeterlilik konseyi bu gece Survivor 2020’nin 123. yeni bölümünde yer aldı. Eleme adayları arasında en az oy alan Barış, Nisa ve Berkan açıklandı. Survivor’da elenmeden önceki iletişim oyunu nefesi kesti. İletişim ödülünü kazanan ve en son hangi yarışmacının Survivor’dan elendiğini makalemizde sizlerle paylaşıyoruz. İşte Survivor 2020’den kaldırılan isim …

Son 6 yarışmacının kaldığı Survivor’da heyecan artıyor. Finalden önce final seviyesine girmeden önce, bu akşam ada konseyinde başka bir isim tasfiye adayı olarak belirlendi. Survivor 2020’nin bu yeni bölümünde, yarışmacılar iletişim ödülü yolunda mücadele ettiler. İletişim ödülünün ardından, haftanın elenen isminin belirleneceği ada konseyinin heyecanı yaşandı. Survivor’da kimin elendiğini ve kimin haberlerden iletişim kazandığını görebilirsiniz. Bu gece Survivor’da olanlar…

HABERLEŞMEDE İLETİŞİM KİM KAZANDI?

Her hafta düzenlenen iletişim ödülü oyunu da bu hafta nefes aldı. Yarışmacılar, aylardır uzaktaki aileleri ve arkadaşlarıyla konuşmak için iletişim ödülündeki tüm becerilerini sergiledi. Mavi Takım (Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış) bu gece iletişim ödülünü 10 ila 5 arasında net bir puanla kazanmayı başardı. İletişimi kazanan yarışmacılar telefonda bir akraba ile konuşma fırsatı buldular ve ayrıca ailelerinden video mesajları ile moral. Yarışmacılar ayrıca Instagram hesapları için videolar çekti. Cemla Can ve Danla Biliç ile iletişimi kazanan yarışmacıların sohbetleri de geceyi kutladı.


SURVIVOR’DA KİMLER YAPILDI?

Heyecan konseyi heyecanı, bu akşam Survivor 2020’nin 123. yeni bölümünde gerçekleşti. Sercan Yıldırım da bu hafta yapılan 3 dokunulmazlık oyununun galibi oldu. Survivor Sercan eleme adayları olarak Barış, Nisa ve Berkan isminden bahsetmişti. Bu akşam yapılan tarama konseyinde, eleme adaylarından en az oyu alarak Survivor’a veda. Nisa Bölükbaşı Öyleydi.

nisa: “Berkan’ın devam etmesinden çok, çok mutluyum. Berkan pota girdiğinde korktum çünkü Berkan kesinlikle performansını hak etmedi. Çok ama çok mutluyum çünkü Berkan kaldı ”

Acun Ilıcalı: “Bugün Survivor bir rengi kaybediyor. Her zaman nazik ve naziksiniz. Birçok genç kıza örnek oluyorsunuz. Birçok arkadaşımız ayrıldığımız için üzgünüz ”

Son Güncelleme: 00:282020/01/07

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here